Gospodarstwo Agroturystyczne POLANKA

Czyż można wyśnić sobie piękniejsze połączenie niż cudowne roztoczańskie krajobrazy i konne wyprawy w odkrywaniu nieznanego? Spragnionych takich wrażeń i aktywnego wypoczynku w siodle zapraszają właściciele gospodarstwa agroturystycznego "POLANKA" w Horyńcu-Zdroju.

"POLANKA" to stadnina, która prowadzi dla swoich dużych i małych gości zajęcia na koniach. Pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów zapewnia komfort nauki i doskonalenia technik jazdy konnej.

Ponadto właściciele zapewniają też bazę noclegową - 15 miejsc. Całość sprawia, że jest to doskonałe miejsce na wypady po całym Roztoczu. Liczne atrakcje w okolicy, jak chociażby skamieniałe pnie drzew mioceńskich, Rezerwat Kobyle Jezioro, park zdrojowy z lat 30 XX w. czy wreszcie schrony bojowe na Hrebciance sprawiają, że nie można się tu nudzić.

W ofercie dla turystów przygotowano ciekawe plany wycieczek. Każdy dobierze coś dla siebie: Roztoczańskie Wąwozy (przejazd głębokimi roztoczańskimi wąwozami), Śladami zapomnianych wiosek (pozostałości po ukraińskich wioskach), Monasterz (trasa do ruin klasztoru na wzgórzu), Wzgórze Wielki Dział (przejazd obok bunkrów Lini Mołotowa). Każda z tych wycieczek to jak niezwykła przygoda, która może stać się naszym udziałem. To także wyprawa w przeszłość.

Serdecznie zapraszamy o każdej porze roku! Czy to na grzybobranie, czy na wspólną biesiadę oraz Wigilię. Zorganizujemy także wspaniałego Sylwestra i szalony karnawał!

Kontakt telefoniczny: +48 503 69 88 22 lub +48 509 24 48 42.

Więcej informacji na stronie: Roztocze jazda konna.

Komentarze   

+1 #3 Michał 2017-06-29 08:26
Super miejsce. Cisza i spokój. Można naprawdę wspaniale odpocząć. Polecam każdemu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #2 Krzyś 2013-10-03 19:15
baaardzo fajne miejsce na wypad, polecam :-) dzieciakom podobał się kontakt ze zwierzętami, ale trudno żeby nie - konie to wspaniałe zwierzęta!!! :-) najlepsza agroturystyka w okolicach Lubaczowa!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #1 Marcin - Warszawa 2012-09-21 08:56
świetne miejsce i przyjemni właściciele. to nie tylko stadnina, ale wręcz cała filozofia życia, miejsce wyciszenia i wolności. polecam, sam będę tam wracał.
Cytować | Zgłoś administratorowi