Domki letniskowe Na Wzgórzu - Hutki

Domki letniskowe "Na Wzgórzu" położone są w centrum roztocza w miejscowości Hutki dzięki temu macie państwo bardzo atrakcyjne usytuowanie od takich miejscowości jak Krasnobród (3 km), Józefów (12 km), Zwierzyniec (17 km) oraz liczne szlaki rowerowe co sprzyja aktywnej formie wypoczynku jaką jest turystyka rowerowa.

Pięknie położone w dolinie Wieprza na zboczu wzniesienia z którego rozlega się piękny widok, można pooddychać świeżym powietrzem, posłuchać śpiewu ptaków i szumu lasu.

Domki są 4-5 osobowe w pełni wyposażone. W kuchni znajdują się naczynia, kuchenka, lodówka w salonie wypoczynek, TV w łazience umywalka, prysznic oraz wc.

Oferujemy państwu dwa domki letniskowe sąsiadujące ze sobą na pięknie położonej działce. Działka jest ogrodzona z miejscami parkingowymi. Do dyspozycji naszych gości są również piękna grillo-altana w pełni oświetlona, wyposażona ławeczki grill, oraz stoły biesiadne a także wydzielony teren na ognisko, także zadaszony i wyposażony.

Położenie domków w centrum Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego, rzeki Wieprz, oraz bliskość takich osobliwości przyrodniczych jak Roztoczański Park Narodowy, Rezerwat Szumy, Dolina św.Rocha, Szlak Geoturystyczny Roztocza, zachęca wręcz do odwiedzenia tych miejsc.

Kontakt:

Telefon komórkowy: +48 513025859
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona www: -
Hutki 77D
22-440 Krasnobród